Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz blakey #63154 üzenetére

    A Plex-et nem én említettem meg, hanem adm fórumtársunk, csak arra reagáltam. És már írtam, nálam irreleváns, mivel nem hálózaton keresztül játszok le filmeket, hanem USB-ről.

    A lejátszók tekintetében már utánanéztem. Mint azt ma már írtam, az Amlogic vonalat elengedtem. Vagy megelégszel a rájuk összetákolt Android-al, vagy a CE-vel "bűvészkedsz", ami bonyolult vagy nem, az sem nyújt mindenre megoldást. Még az Ugoos AM6 Plus vagy a Beelink GT King sem. Plusz a nagy erőlködésben még melegszenek is, ezáltal fagyogatnak.

    A kényelmesebb Zidoo és Dune vonalon kívül persze ott vannak még a Shield-ek, amelyekkel az a problémám, hogy nincs optikai SPDIF csatlakozó. Tehát sakkmatt. Nagyon jó házimozi hangrendszerem van, de még a HDMI korszak előttről és nem akarom lecserélni.
    Tudom, a Zidoo-k és a Dune-k sem mindentudók, de kényelemben és ár/érték arányban nekem ezek jönnek be.

    De ha te tudsz ezeknél jobb megoldást, ne tartsd magadban. ;)

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10

Új hozzászólás Aktív témák