Új hozzászólás Aktív témák

  • Sz.Miki

    őstag

    Ma megnéztem a MM-ban a 55EG910V tv-t vittem magammal filmet merevlemezen Avatar MKV-t.
    Nem gondoltam, hogy ilyen kellemes meglepetés fog érni. Igazából a kép alá van rendelve minden, mert a beállítások menü sebessége lassúcska, a tv hangszórója komolytalan, de a kép az tetszett.
    3D-t sajnos nem tudtam nézni, nagyon konfolni sem tudtam mivel egy lekopott gombos univerzális hulladékot adott az eladó.
    A film lejátszása közben azt vettem észre, hogy valamikor picit lelassult majd felgyorsult a kép, gyanítom valami truemotion hulladék be volt kapcsolva rajta...

    Sajnos rendes távolságból sem tudtam megnézni, mivel a tévék sorban vannak így ha már nagyon hátrébb álltam volna, egy másik tv-be belelépek.. ráadásul ahhoz, hogy szemből tudjam nézni, még le is kellett guggolnom, mivel mell magasságban volt a tv teteje. Kész élmény így tv-t választani :D

    Azt mondanom sem kell, hogy az LG oled feliratú pendrive-on lévő demó anyag még a régi Colorstar tv-ből is bestBuy érzést hozott volna ki. Teljesen fölösleges marketinghulladék...

    Az eladók próbáltak Qled meg 4k irányba terelni, gyanítom ez a marketing protokoll, de nem hagytam magam.
    Megnéztem az idei Oled FullHD változatot is LG 55 EG9A7V, igazából azon kívül, hogy nem tud 3d-t nem ívelt, és szürke a hátulja, nem igazán vettem észre különbséget, az ára szerintem pofátlan...

    Összességében nem tűnik rossz vételnek ez a 910V. A hibákat sajnos ebben a környezetben nem tudtam reprodukálni.

Új hozzászólás Aktív témák