Új hozzászólás Aktív témák

  • Northlorien

    tag

    válasz daneel_hu #49431 üzenetére

    Arrol a bugrol Vincent is ir, ha jól emlékszem, a tesztjeiben a majmok bolygója egy jelenlétének a képével példázza, és nem annyira nyilvánvaló vagy szembetűnő, lassú svenkes shotoknal jön elő - néha. Én eddig nem láttam, vagy legalábbis nem tűnt fel, viszont biztosan ott van, hiszen többen helyen is írnak róla. Számomra nem zavaró.

    A markahuseg manapság kicsit hülyeség szerintem, évről évre fejlesztesektol függően, vagy éppen featureok alapján jobb lehet egyik vagy másik gyártónak a megoldása, én őszintén nem értem, hogy miért folyik erről a vita még mindig vagy miért kerül elő a téma. Mindegyik brand tvje jobb valamiben mint a másik, ha ajánlunk valakinek, akkor felhasználás szerint tegyük szerintem. A Pana vs Lg vita is sokszor kimerül abban, hogy azért ajanlgatjak az emberek azt ami nekik van mert az bevált - én tökéletesen megvagyok elégedve a Panaval, képminőség, meg gyorsaság tekintetében. Ha valami specifikus ra van szüksége - HDMI 2.1 vagy earc, akkor egyértelmuen LG, ha androidra van szüksége appok miatt akkor Sony, vagy phillips - ezzel bajban vagyok mert régen Android volt, most is az? Illetve fentebb írtam amennyiben a szerviz szempont, az LGnek a legfajdalommentesebb a szervizelése, viszont személyes tapasztalat szerint, illetve forumozasok alapján leszurt adatok szerint, jóval több is a gond velük mint egy Panaval. Nincs értelme felesleges dolgokon vitázni, felejtsük el a markahuseget, mindenkinek jobb lesz.

Új hozzászólás Aktív témák