Új hozzászólás Aktív témák

  • Northlorien

    tag

    A külső lejátszók számomra plusz kényelmi funkciót jelentenek, kadencia helyes lejátszását minden formátumnak, automatikus felirat letöltést, mappazast rendszerezest és jóval kevesebb fejfájást a settingeles, hálózat kezelés miatt. Régebben írtam és elég sokat érdeklődtem hogy melyik tv-t lenne érdemes vásárolni, mivel nem játszom annyit, és szeretem hogyha alapból jól kalibralhato, és színhelyes a tv-m ezért a c9 és a gz950 volt a befutó. Mivel nem játszom annyit és nem érdekel az HBO go ezért a Pana nyert. Azóta sem bántam meg. Papírforma szerint nem kellene gond legyen egyikkel sem és nincsenek bitang nagy különbségek sem, viszont 3 ismerősömnek van c9-e és nem tudom hogy pech vagy sem de mindegyiknek panel problémái voltak 2 hónap után, a Panaval meg - lekopogom - semmi gond nincs sem nekem sem a másik ismerősömnek aki nemrég szinten Panat vásárolt, és kalibracio után referencia szint SDR-ben. Külső lejatszokent egy zidoo z9s-t használok, eddig mindent tökéletesen lejátszott, és bár megvannak a hulyesegei, nem mennek vissza már a tv lejatszojahoz, mivel rendszerben jobban működik nálam így. Vasarolnek LG-t? Igen, persze, rohadt nehéz döntés volt hogy melyik legyen a C9 hiánya megoldotta a kérdést, azóta sem bántam meg hogy így alakult :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák