Új hozzászólás Aktív témák

  • ImI87

    őstag

    Beo

    Nyomjad csak a tapasztalatokat, tök mindegy, hogy + vagy - ! Nehogy megsértődj pár ember miatt! Nagyon hasznos, amiket beírsz, nem árt tisztában lenni a dolgokkal. Én a magam részéről mindig is többre értékeltem egy valódi tulaj valódi véleményét, mint akármilyen teszteket. :K Főleg olyantól, akinek lehet adni a szavára. :R

    Nekem egyáltalán nem esik rosszul, ha v.mi megveri a GTX295-öt. El kell fogadni, ezt mindeki tartsa szem elött! Én meg vagyok elégedve a kártyámmal, erős, mindent visz maxon, (kivéve........) és FullHD-hez kell ez a kártya. Cserélni biztos nem fogok addig, amíg nem lesz olyan 1 GPU-s kártya, ami tudja ugyanezt a sebességet. Esetleg csak akkor, ha kijön v.mi csodakártya, ami mondjuk picit lassabb, de sokkal hűvösebb, és sokkal kevesebbet eszik. Mert azért azt be kell vallani, hogy ez a GTX295 keményen fűt, sokat zabál, és ennek hatását a rendszer többi része is "élvezi". Dehát v.mit valamiért......... :U

    Az tuti, hogy én nem tennék 2 VGA-t a gépembe a hely, hűtés, stb miatt.
    max mégegy GTX295-öt :)) Akkor sem, ha tudom, hogy van a jelenleginél gyorsabb megoldás, pl 4890 CF, GTX285 SLI. Pénztől most tekintsünk el, de nekem több más dolog miatt sem érné meg. :N

Új hozzászólás Aktív témák