Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz crey #10660 üzenetére

    Bowl.hu fórumon pont ezt kezdtem el boncolgatni most. Szerintem mindenképpen kellene.
    Ezt írtam: "Inkább egy rookie QB, annak elnézem ha gyengélkedik, de Bradford.. eredmények úgy se jönnek vele, akkor meg nem mindegy?"

    Mert az oké, hogy Kelly rossz volt, de ez a Bradford egy nagy nulla. Annyira megutáltam, hogy nem bírtam nézni már az utolsó pár meccset. Ahol elvileg jobb volt mint korábban. :)

    A baj, hogy 1/13-ra ki marad?! Most azt vetettem fel, hogy Browns-ba mehet Bradford és az 1/13-as cetli, aztán vagy Jared Goff? vagy esetleg Paxton Lynch.

    De Bradford ne maradjon! Ha ő eltűnik a csapatból akkor ismét bizakodva ülök majd neki a szezonnak.

    "A hírek szerint Bradford ügynöke a tavalyi offseasonban 25 millió/évről indította volna az alkudozást."
    Év vicce... idén 19TD/14INT Megjegyezném, hogy a playoff zseni Hoyer 19TD/7INT-tel zárta az évet. Isten ments hogy ő jöjjön Philly-be, de a kontraszt azért megvan.

    (#10661) schawo Még egy ilyen johhnyfootball felvetés és halál fia vagy érted?!? :o

    :D ;] Nem volt elég az idei Tebow para?! Nincs nekem ilyenekhez idegrendszerem! :D

    RGIII oké, de nem tudom milyen rendszer lesz offensben.
    Kaep meg nem tud dobni, szegény Tebow szindrómás.

    FA-ról a WR Jermaine Kearse-t kellene elhozni.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák