Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    Topikgazda

    válasz #44448768 #8085 üzenetére

    "Úgyhogy tartós kisérlet lett belőle" :C
    Várom az eredményt, szeretem az ilyesmit! :K Az a bajom vele, hogy ha nincs tényleg fizikailag egymás mellett, akkor napon belül meglepő eltérések tudnak mutatkozni, még akkor is, ha nem nagy a távolság. 1 éves időtartam viszont már valós eredményt kellene mutasson! :K
    A DPM egy igen ügyes algoritmus, azonban nem mindenható. Elvileg simán lehet a különbség elenyésző, és kimutatható is, de ez akkor is igaz, ha mindkét rendszer ugyan úgy épül fel, hiszen a napelemek tűrése már alapból 3%! (Amíg volt kísérleti rendszerem, úgy építettem fel, hogy minden panel flash reportját megnéztem, kimértem, és az egymáshoz közel állókat tettem sorba. A leggyengébb és legerőssebb sztring között mérhető különbség volt! Tervben volt, hogy 2 évente újra szétszedem, és rámérek, és megnézem, hogy van-e különbség, de ez sajnos sosem valósult meg...

    "Mondjuk azon még nem agyaltam, hogy okozhat-e ez az üzemmód degradációs gondot."
    Elvileg igen, gyakorlatilag azonban (köszönhetően részben a DPM-nek) nem hiszem.

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák