Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Nimrod #229 üzenetére

    Ezekbe nem tudsz tartályt rakni? Nem kell beleakasztani (az enyémbe sem lehet), ha van a zsákban egy rekesz, amiből nem esik ki, az is teljesen jó. A csőnek a nyílást házilag is meg lehet oldani, ha gyárilag hiányozna.

    Még annyi, hogy a Quechua márkájú tartályomból fura műanyag ízt kap a víz, s ez nem akar megszűnni. Pedig raktam már bele szörpöt, teát, izót, de ezek is csak ideiglenesen vették ki belőle. Haverom Camelbakjénél ilyen nincs. Azon még a kupak és a szelep is kategóriákkal profibb, csak sajnos drága, 8 ezer forint. De alighanem megéri.

    "nekem annyi kevés volt legutóbb a Samsungon."

    Gondolom utántölti ha fogyóban van. :) Egy tartályba is max. három liter fér, de én a két literest is ritkán töltöm tele.

    (#230) Dell XPS:

    Köszi szépen! :) Szerintem sokat számít az is, hogy a Mátrát már kezdem megismerni, nem ér meglepetésként egy-egy hegyoldal. A Mostani 60-as jó részén is jártam már, max. nem ebből az irányból.

    Remélem a térdem majd nekem is helyrejön, addig is igyekszem pihenni, ill. óvatosan menni. Mostanában nem is lesz ilyen hullámvasút, max. jövő héten egy Budai tájakon 30.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák