Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04441088

    törölt tag

    válasz Beca1990 #92197 üzenetére

    Igen. A weboldal írta. De én szopok ezzel másfél hete.
    Először azért nem tudtam rendelni, mert lejárt a személyim. Küldtem nekik egy igénylést arra, hogy frissítsék, aláírva, az új személyim másolatával, most jutottak el odáig, hogy frissítsék...
    Aztán meg lett rendelve, de más árat láttam netem, mást emailben, ezért írtam egy emailt, hogy töröljék. Aztán még aznap telefonáltam, hogy ez mégis mi, miért látok más árat, mondta az ügyintéző, hogy amit mailben küldtek abból lejön 20 % kedvezmény, szóval a valós ár az lesz, amit láttam. Odaírta megjegyzésként, hogy beszélt velem és mégse töröljék. Erre jött az sms, hogy érvénytelenítve lett a rendelésem...Telefonáltam, ja, bocs a megjegyzést nem nézték, rendeljem meg újra.. Ott nem írt előleget. Megrendeltem újra, már ír.
    De érted, haverom, akinek annyi köze van a T-hez, hogy 2 hónapja T-s a netük otthon, azon kívül semmi, ő is előrendelte ezt a telefont, neki is 44-45 ezret írt előlegként, és nekem is 10 éves arany mobil előfizetői + 14-15 éves otthoni net + telefon múlttal...De ahogy írták többen is, szar a weboldal. Majd kiderül mi lesz, mert már én sem tudom. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák