Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aaron14

    őstag

    válasz glaci #78962 üzenetére

    Én T-Pontban szeretném átvenni, mert akkor már akár holnap is átvehetném. Egyébként találtam egy ilyen részt a telekom-hu-n, csak ez kiszállításra vonatkozik és nem személyes átvételre.

    Más is átveheti rajtam kívül az online megrendelt terméket?

    Szerződéses termék rendelése esetén, (új havi díjas előfizetés, meglévő előfizetéshez új készülék vásárlása, Domino készülékcsomag) csak a szerződő fél veheti át a terméket a futártól, illetve abban az esetben is, ha üzletbe vagy Pick Pack pontra kérted a kiszállítást.

    Egyéb termékek esetén (tartozék, Domino feltöltőkártya, készülék vásárlása előfizetés nélkül) bármely, a szállítási címen tartózkodó személy átveheti a küldeményt:

    ha a rendelést feladó személy ezt jelezte a „Fizetési és szállítási adatok” oldalon, a rendelés átvevője mezőben,
    vagy ha az átvevő személy az előfizető ügyvédi, vagy közjegyző által aláírt meghatalmazásával rendelkezik, és ezt a megrendeléskor külön jelezték.

    Ha több előfizető nevére szeretnél online ügyfélszolgálatunkról telefont rendelni, akkor azt külön megrendelésekben teheted meg.

    Utoljára frissítve: 2016. augusztus 29

    [ Szerkesztve ]

    Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

Új hozzászólás Aktív témák