Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz Keem1 #69946 üzenetére

    Nekem se volt egy ideig még hang kapcsolatom se, sőt éppen munkával kapcsolatos hívás közben szakadt meg a vonal.
    És, mi van akkor?
    Megvártam míg újra jó lett, és folytattuk tovább a dumát. Ha nincs ez a hívás, és nem vagyok éppen szabadnapon, amikor jó lett volna BKV-n a mobilnet, akkor észre sem veszem az issue-t. De nem haltam bele, ment tovább az élet.

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Keem1 #69946 üzenetére

    Sok mindenben igazad van, és valóban rávilágított arra, hogy mennyire függünk a mobiltól.
    Az általad írt helyzetekre igyekszünk felkészülni, pl édesapámnak és nekem is van powerbankunk, plusz eleve minden napot feltöltött akksival kezd az ember. Az ellopás / elvesztés ellen nincs persze igazi orvosság, mondjuk annyi, hogy relatíve kicsi az esélye, hogy mindketten egyszerre veszítjük el (mert ha pl én vesztem el, akkor őt még el tudom érni egy telefonfülkéből, és viszont). Tehát úgy érzem, hogy szinte mindenre, amit én user szinten elkövethetek, megpróbálok felkészülni, illetve arra van orvosság, de erre amikor a szolgáltató részéről merül fel a hiba, arra nem tudtam felkészülni (illetve azzal tudnék, ha más szolgáltatós backup telefon lenne nálam, ami azért már erősen túlzás lenne). Sőt, a nagyobbik probléma, hogy éppen a fenti helyzetben, amikor nem utal semmi arra, hogy ne tudnánk egymást elérni, mind a ketten várhatjuk a másik hívását, térerőt és szolgáltatót jelez a telefon, csak éppen nem lesz bejövő hívás (meg kimenő se). Ezért érintett elég kellemetlenül.

Új hozzászólás Aktív témák