Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz ferob #66210 üzenetére

    elolvasod egy viszontos cég álláshirdetését, amiben a kapcsolódó ügyintézőt keresnek és utána azt fogod gyanítani, hogy nem feltétlenül arra megy ki a játék, amit te is írtál, miszerint milyen jó lesz a szolgáltatónak, ha bevasalhatja majd a nem akciós árat is, hanem a teljesítményarányos bérezésű ügyintézők "motiváltsága" okán történhet így, aki irányába havonta van egy minimum elvárás, de még azt sem mindenki tudja teljesíteni, vagy ha igen, akkor is többet akar, ami miatt esetlegesen bizonyos dolgoktól sem riadnak vissza.
    nem egy ilyen panaszt találni a neten, persze nem csak ezen szolgáltató kapcsán...

    [ Szerkesztve ]

  • prozodus

    őstag

    válasz ferob #66210 üzenetére

    Ez sajnos egy teljesen elterjedt taktika. A jobbfajta ügyintéző csak megpróbál rábeszélni, újrahívni, stb. Azokat néha még meg is tudom sajnálni, mert tök rendesek, segítőkészek, miközben a bőrükre megy. De van ez az alattomos, sunyi fajta, és ha nem veszed észre... És személyes üfsz-nál még bizonyítani is nehéz. Na, nem mintha a telefonosnál könnyebb lenne... Anno elmeséltem itt, h velem uezt játszották el, telefonon, és aktiváltak egy szarságot, amit azonnal lehet látni az előzményekből és utózmányokból, h smi szükségem rá. Mire észrevettem, párezer forintom bánta. És nem a pénz, mert mint mondod, ennyi nem vág földhöz, de milyen alapon lopnak meg szántszándékkal??? És a legszebb az egészben, h amikor reklamáltam, eltüntették a bizonyító hangfelvételt, amiből egyértelműen és világosan kitűnt volna, h nem rendeltem smit sem. Úgy látszik a trét földhöz vágná a jogtanalu eltulajdonított párezer forint visszatérítése. Tudod, mit? Vehetjük úgy, h megmentettük a csődtől a szar trékomot... Ha ennyire rá vannak szorulva, h lopjanak...

    Ui: Nemrég hallottam amúgy egy ismerőstől, h milyen trükköket adnak félig-meddig utasításba, h hogyan húzzák az időt, amitől a 72h nem 72h. Na, az is ritka gusztustalan...

    [ Szerkesztve ]

    A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

  • ferob

    őstag

    válasz ferob #66210 üzenetére

    Itt a reklamáció folytatása, amiről azt hittem, hogy megfelelően ki lett vizsgálva.

    A kérésem nélkül aktivált NetPlusz mobilinternet csomagok törölve lettek és jóváírták őket mindegyik számon, valamint a levelet is megkaptam róla, viszont mivel ma feltöltötték a számlaképet, ezért jött a következő meglepetés, mert a kedves ügyintéző a személyes ügyintézés során nem csak mobilinternetet aktivált, hanem t-email plusz csomagot is, ezt is az összes számra, ami persze a webes felületen nem követhető, szóval csak most derült ki, hogy mivel a panaszom miatt törölték az aktivált mobilinternet csomagokat, ezért az egyébként mobilnet mellé ingyenes t-email plusz szépen múlt hónap óta számlázódik.

    Mondhatnám, hogy ez is mekkora véletlen, de az ügyintéző pontosan tudta, hogy idővel észreveszem a kérés nélkül aktivált NetPlusz csomagokat, ezért kedvesen aktiválta a t-email szolgáltatást, hogy amennyiben lemondom a mobilinternetet, akkor még ezt is számlázzák ki nekem és okozzon egy kis bosszúságot.

    Megtettem az újabb panaszt, várom az újabb levelet és az újabb jóváírást.

    A történethez az is hozzátartozik, hogy voltam akkor utána a múltkori eset miatt bent az üzletben és ahogy meglátott a hölgy, szépen elviharzott hátra, amikor kértem, hogy kerítsék elő, akkor hirtelen senki nem tudott segíteni, így kértem, hogy hívjanak üzletvezetőt vagy ha nincs, akkor valamilyen felettest, de gondolom senkinek sem lesz meglepő, ha azt mondom, hogy persze azzal nem tudtak szolgálni.
    Kértem, hogy adják a vásárlók könyvét, de képesek voltak bármit hazudni, hogy ne kapjam meg, először jöttek azzal, hogy nem vásároltam semmit és az VÁSÁRLÓK könyve, aztán meg azzal, hogy nem ők állították be nekem, így ők ilyet nem adhatnak nekem oda, stb.

    A pofám leszakad, hogy miket nem képesek művelni, persze ezt is megemlítettem a telefonos panaszban, de tudom jól, hogy ezzel önmagában semmire nem megyek, szóval megvárom az utóbbi eset végét és utána kiderül, hogy mi lesz.

Új hozzászólás Aktív témák