Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferob

    őstag

    válasz kali #66211 üzenetére

    De összességében a végeredmény pontosan ugyanaz, még akkor is, ha elvárják az ügyintézőtől, így az a bizonyos bevasalás megtörténik és a szolgáltató kaszál a dolgon.

    Sőt a Telekomnál biztos, hogy tudatában is vannak ennek az egésznek, akár felsőbb körökben, elvégre nagyon is tisztában kell lenniük azzal, hogy adott időszakban miből és mennyit tudnak értékesíteni.
    Biztos másik szolgáltatónál is jelen van a dolog, de ettől függetlenül most náluk kell megtapasztalnom a saját bőrömön.
    Panaszt azt biztos, hogy elég sokat kapnak ilyen dolgok kapcsán, de mégis hagyják... Nem véletlenül.

    Az, hogy a szolgáltató elvár egy bizonyos teljesítményt, azt pont úgy oldja meg, hogy az ügyintézőknek lehetőséget biztosít az ilyen szolgáltatások fű alatti aktiválására az ügyfél tudta nélkül.
    Valamint attól szerintem senki sem lesz megértő, hogy kevés pénzt kapnak az ügyintézők és elvárják tőlük, hogy teljesítsenek, ezért más embereket vernek át és adott esetben károsítanak meg.

    Szerintem engem sem engedne el mosolyogva a rendőrség, ha pl. a megélhetésem miatt lopnék meg másokat.

Új hozzászólás Aktív témák