Új hozzászólás Aktív témák

  • St3ven

    addikt

    válasz kali #19664 üzenetére

    De folytathatnám azzal, hogy bemásolom, milyen mappáim vannak alapértelmezés szerint:

    érkezett
    elküldött
    kuka
    Drafts
    INBOX.Drafts
    INBOX.Sent
    INBOX.Spam
    INBOX.Trash

    Először is, mi az az utolsó négy?!

    De ezt leszámítva is, mi az, hogy "Drafts"? Most akkor magyar a kezelőfelület, vagy angol? Ez is mindegy nekem tulajdonképpen, megértem az angolt is, de most akkor legyen vagy teljesen magyar, vagy teljesen angol.

    Ez az az igénytelenség, amiről egy pár hozzászólással feljebb beszéltem.
    És volt, hogy ezért még fizettem is! :(( Bár akkor legalább még volt testreszabható sms-értesítés a bejövő emailekről, de azóta csak a visszafejlesztés.

    Egyébként ezeket jeleztem az illetéseknek is, de "jelenleg nincs tervbe véve fejlesztés a t-email szolgáltatásunkkal kapcsolatban". Pedig lenne mit.

    (#19667) kali
    1. Jó neked, látom, ez is csak szerencse kérdése.
    2. Ez a biztonsági tényező, hogy mögé kell írni, hogy "@t-email.hu"? Akkor ez már régen rossz...
    3. Ja, hogy még a küldő gondolkodjon, hogy vajon milyen formátumban is kell küldenie a levelet, hogy nálam olvasható legyen a tárgy? Legtöbben azt sem tudják, hol kell az ilyet állítani, csak használják alapértelmezett beállítással a levelezőklienseiket. Érdekes módon ugyanettől ez embertől gmail-en rendes tárggyal kapom meg az email-eket.

    [ Szerkesztve ]

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Új hozzászólás Aktív témák