Új hozzászólás Aktív témák

  • akaszajanos

    tag

    Sziasztok! Egy hónapja váltottam Telekomra a Yettelről (utóbbi céges volt, ez már saját), és tök őszinte leszek, egészen komoly, hogy mióta 2015 körül eljöttem, mennyit romlott a Telekom színvonala. :Y

    Adott egy iPhone 13 mini, amiben még mindkét kártya benne van, remek összehasonlítási alapot nyújtva. A helyszín Gyula város.

    ... a belvárosban, és a frekventált helyeken egy csomó helyszínen nincs mobilhálózat, amint belép az ember egy épületbe, boltba, miközben a Yettel ugyanott maximális, vagy ahhoz közeli térerőt mutat 4G-vel, és egy ideje már több mint 120 megabit jön rajta. A Telekom meg elszáll 2G-re, és egy hívás is alig épül fel...


    Konkrétan a lakásunkban is ez a gond, a város egyik frekventált részén. Ha nincs WiFi hang, nem érnek el, és én sem tudok hívni. :DDD EDGE van, egy egységnyi, de néha az is nullázódik. A Yettel ugyanitt csakis maximum térerőt tud felmutatni, és március óta (akkor csináltak valamit) 120-130 megabit a letöltés stabilan.

    Nem gondoltam volna, hogy ekkora szívás lesz a Magyar Telekomra váltani. Van bármi mód arra, hogy ezt érdemben (!) kivizsgálják? Azért 2022-ben ez nagyon nincs rendben... :(

    M1 MacBook Air / iPad Air M1 2022 Celluar /iPhone 13 Mini / Watch 7 45 mm / AirPods Pro 2 (USB-C)

Új hozzászólás Aktív témák