Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacpac

    őstag

    válasz tibor23 #122756 üzenetére

    Harácsolós szolgáltatók:
    Kábelnet- nem azt adják ami az ASZF-ben van. Úgy beszélnek az emberrel mint a kutyával, nem túlzok. Ha hiba van, és többször hűvös őket, a főnök lebaxx hogy miért telefonálsz folyton.
    Mikro net- Ping 2-300, 24/7 ügyfélszolgálat, én már napok óta nem tudom hivni. Pedig már egy hete 0,5-3/0,2-2 a net, már ha éppen mérhető, és nem szakad meg közben. Kértem egy sávszélesség növelést 3 hónapja, 100 ft-al drágább lett volna. 3 napon belül kértem a visszaállítását, mert a sebesség ugyanaz maradt. Ez azóta nem történt meg. A kiküldött számlán 1200 ft-al magasabb összeg van. Az rá a válasz hogy nem kértem hűségidőt. Se az ASZF-ben, sem sehol nincs erre semmi, hogy ennyi hűséggel és annyi hűség nélkül. Egy összeg van. Én azt kértem. Nem azt kaptam
    Ma egy reklamációs mailt elküldeni 2-3 órába telt a szakadozó, lassú net miatt.

    Ha belátásuk a mobilnet, szerintem még mindig gyorsabb mint a mostani.

    A lányom barátjáéknál T mobilnet van, Ping néha játék közben felugrik neki 50-re is. (Nálunk 100 alá nem nagyon megy ) Pedig egy teló van ami hotspotkent üzemel és 8 eszközzel lógnak rajta.
    Nálam meg egy ubi erx, cat7 kábel a házban wifit egy mir3g padavan alól szolgaltatja... Minden gigabites. Szóval nem én vagyok a szűk keresztmetszet

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák