Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    addikt

    válasz Xantomas #86488 üzenetére

    maximálisan megértelek, nekem kicsit alacsonyabb a büzsé, indult úgy, hogy az én autóm(ford focus) helyett veszek valamit(mondjuk fiatalabb fucust, de pokoli ára van) és a feleségem megkapja az enyémet az öregecske opelja helyett(18éves h astra), de már ott tartok, hogy azt a pénzmagot inkább az asszony autója cseréjére is rászánnám és az enyém maradna, mert kombit nem turbós motorral 120e km-es futás alatt úgy hogy 10 évnél nem idősebb, 3-4 millás ársávban lehetetlen venni, hacsak a logan szintjére nem süllyedek le, de ott még mindig valami savas izé böffen fel bennem, ha annak a beltér minőségét meglátom, így az esélytelen....
    Gondolkoztam Focus mk3-ban, renault megane mk3-ban, mk4-ben(sokat futott cégautó), fiat tipoban, hyundai i30/kia ceed-ekben, de ha a keresőbe be is esik egy ígéretes példány(főleg a kia/hyundai vonalon), azt is hamar elviszik, vagy egy trágyadomb kivikszolva, fél autó újrafújva(és mielőtt elindulok, kérdezem a neppert, hogy volt-e javítva-természetesen nem) és már unok 400km-eket szaladgálni szarokért.
    Most ott tartok, hogy a feleségemnek néztünk j astrát 5 ajtósban, de azt az leszavazta a h után, mert formailag előrelépés, de hely ügyileg csalódás, mk3-as megane tetszene neki, de abból nem igazán van őszinte példány, most ott tartok, hogy hétfőn megyünk a balatonhoz nyaralni és Nagykanizsán egy fiat 500L-et nézünk meg, mert abba lett most szerelmes.
    Szóval át tudok én érezni minden használt autó kereső nyűgöt, én is már vagy 2 hónapja folyamatosan bújom a hirdetéseket, már nagyon unom, szeretném a kis megtakarításomat jó járgányba fektetni,de bizonytalan vagyok, már lassan lemondok róla és marad mindkét verda és hajtja az asszony a 18 éves verdáját 300e km-en túl is(különösebb gondja nincs, bár az utóbbi időben kb minden ki lett cserélve rajta egy vagyonért)...
    Szóval én is ott vagyok kb minden illetékes csoportban és kérdezek, hogy melyiknek mi a buktatója, mennyire lehet lyukra futni, de nem haladok előre....

Új hozzászólás Aktív témák