Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz _NCT #17397 üzenetére

    Írok egy kicsit tapasztalatot Zolival kapcsolatban, a mágussal. Igazából nincs vele emberileg baj, szaktudása megvan a dologhoz, viszont egyre jobban azt látom rajta, hogy el van havazva, annyi munkája van, h nem tudja merre van arccal előre és kicsit linkesedik is, mert 1-2 ember kiesik nem számít, van 100 másik, végül is érthető.

    Nekem tegnap az nem tettszett, hogy egész nap hivogattam, nem 1x, nem 2x és nem vette fel. Oké, elindultam Maglódra, hátha csak lefagyott a telefonja, vagy nem hallja, mert autószerelés közben van, bár érdekes h délelőtt se vette fel. Odaértem, csengettem, semmi.... Állok 5 percet, kezd eldurranni az agyam, látom hogy hátul a műhely ajtaja nyitva, gondolom biztos itt van, bár embereket nem láttam. Egyszer csak meglátom, kiabálok neki, odafigyel. Kérdezi h nekem mit csinálna, mondom termosztát, beszéltünk hét elején. Se kép se hang, teljesen nem emlékezett rám, pedig küldtem neki még SMS-t is, hogy ne felejtsen el, de úgy látszik teljesen kiestem neki. Mikor bementem, odaértem, akkor se tudta mi van, mondom én termora gyanakszom, de dugjuk rá a diagot, hátha más. Úgy váltunk el, hogy írjak neki egy e-mailt és fog adni árajánlatot még este. Ez volt tegnap, azóta semmi.

    Lehet hogy baromi olcsón dolgozik, mert lambdaszonda munkadíjra 2000.-ot mondott, de nekem így az elején kezd megbízhatatlannak tűnni. És mondjuk ha tegnap nem is lett volna otthon, akkor utazok 100km-t a semmiért, mert elfelejett... Ez eléggé szarul esett, mivel mikor én ügyfeleztem nekem tényleg az ügyfelek voltak az elsők (szerettek is), de ahogy látom manapság ez már nem divat....

    Legközelebb használt autó vásárlásnál azt is nézem, h van-e megbízható szerelő az adott típusból, mert az még többet jelent, mint bármi....

    Szóval kezdem nagyon úgy érezni h beszoptam, mert van 1 autóm ami szervizigényes, viszont nincs normális maszek szerelő a környéken. Márkaszerviz meg itt helyben arany áron dolgozik, Kecskeméten meg átb@sznak. :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák