Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    Topikgazda

    válasz FerNandor #11445 üzenetére

    Ha volt 160-nál, akkor miért cseréled ki te is??? Vagy akkor nem biztos, hogy volt??

    Ha a gyári "alul méretezett" elmegy 200k km-ert, akkor amire cserélték, jó minőségű legalább annyit ki kell, hogy bírjon. :U

    Nekem is, mint kiderült 220k km körül volt cserélve, így ez marad benne örökre....

    (#11446) AMD Power: a tiszta bőr nekem sem jön be, viszont a félbőr megoldások nagyon tetszenek.

    (#11441) rob210: nekem is ilyen világosak a kárpitok, ülések és a műszerfal alja...háát hiába vigyázok rá, bizony koszolódik, én azt látom, hogy a sötétebb kivitellel jobban kijönnék.
    Bár meg kell jegyezzem, elég jó masszív anyag, nem olyan könnyű össze koszolni.
    Az evés-ivás, meg néha nálam az autóban történik, mert máshogy nem tudom megoldani, de természetesen nem állatmódjára étkezem, ebből kifolyólag még nem koszoltam össze soha.

    (#11443) dbius: jaja, a torony csapágy több részből áll, és ha már megvan bontva, akkor érdemes egyben cserélni. Nekem a pár kompletten, valami 26-7k körül volt, kompletten.

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák