Új hozzászólás Aktív témák

  • oil

    tag

    válasz Mercutio_ #5384 üzenetére

    Félreértettél!
    A k-x- nél a kiterjeszthető iso az 12800, azt ne mond, hogy ennek semmi köze a marketinghez, mert van :K
    Én a fényképezőt fényképezésre használom! Lehet, hogy plusz szolgáltatás a videó+ meg az élőkép, de én túl maradi vagyok, hogy csak amiatt fejlesszek,cseréljek a gépet!
    Természetesen elismerem, hogy a képfeldolgozás is fejlődik, meg finomabb lesz a technika..stb, de ha én 5 év múlva szeretnék egy jobb gépet, akkor ugyan lehessen már sima fényképezőt választanom az Új Pentax sorozatból, ne ilyen fényképező-kamera kombót!
    Nem vitatkozni szerettem volna, de elég sokan ellene vannak ezeknek az új funkcióknak( HD videó, élő-kép) mint én is!
    Tudom, hogy előbb-utóbb mindegyik gépben benne lesznek ezek az extra funkciók, de akkor mi lesz a későbbiekben a fényképezőgép neve? Videóképező??
    Én választottam, és a fényképezésnél tettem le a voksom.
    Ha belegondolsz sokan csak azért vesznek újabb fejlesztésű gépet, mert lehet vele HD őrületben is videót készíteni! Semmi másért! Úgy is Automata módban fogják használni a képkészítést!

    "mondjuk 1600-on is csak annyi a zaj, mint a CMOS-nál 800-on volt" nem ccd-t akartál írni?

Új hozzászólás Aktív témák