Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz hcs57 #5374 üzenetére

    Volt nálam egy hetet egy cimbora K-x-e :K

    Nem mondom, hogy nincsenek a K20D után idegesítő/zavaró tulajdonságai, de a nyaralás alatt, főleg 35 fokban piszkosul tudtam volna annak a további 20 deka súlycsökkenésnek is örülni.

    Az én fotós "határaimat" biztos, hogy nem a felső státusz és a +1 tárcsa hiánya fogja korlátozni :N , és én kikapcsolódásként fotózom, az viszont nem kapcsol ki, ha egy városnéző nap felénél már fárad a nyakam és érzem a derekamat :(

    Igazság szerint abban bízom, hogy a Pentax kijön egy EVIL-szerű vázzal, vagy a Pana rendes képminőségű és átfogású megfizethető m4/3 obikkal, esetleg CaNikonék ősszel az előző kettő keverékével :B

    Volt 1,5 hónapig Pana GF1-em fix 20/1.7-es obival, és tényleg csak a viszonylag drága és béna átfogású szűkös "obipark" miatt nem tartottam meg, nomeg mert kijött a G2 amin a GF1 engem zavaró hibája (nincs kereső, az opcionális pedig gyenge és drága) javítva lett és a kihajtható-forgatható LCD valamint a jobb fogás se rossz dolog. Ettől eltekintve a kis palacsinta fix-szel piszok jó és súlytalan volt, így minden nap magammal vittem, amit a Pentaxról nem tudok sajnos elmondani.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák