Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz inzsellér #4006 üzenetére

    2 perc létrehozni egyet:)

    A lentebb linkelt slrgear-es tesztben ez a conclusion: "In the meantime, the Sigma and Tamron alternatives are strong contenders, offering similar (if not better, in the case of the Tamron) performance for significantly less money. But for Pentax purists who want to stay loyal to the brand, and want a better-performing kit lens than the 18-55mm, the 17-70mm ƒ/4 becomes a worthy upgrade."

    Eddig nem láttam én se tesztet ezzel az obival, valszeg azért nem találtál te se róla ilyen infót, juteszembe, valamikor nincs kedved összefutni, és mondjuk 1 hétvégére odaadnám a Pentax 16-50/2.8 SDM-et, te meg nekem a 17-70-et, és lenne idő nézegetni/próbálgatni őket ;)
    Kíváncsi vagyok fényszegényebb környezetben mennyire korlátoz az F4, illetve a gép AF-je hol kezd el bénázni.

    17-70-re visszatérvé: Én amit még régebben olvastam, hogy viszonylag széles a képminőségbeli különbség az egyes darabok között, de lehet, hogy ez csak a kezdeti darabokra volt igaz, mostanság pedig nincs időm utánaolvasni semminek:(

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák