Új hozzászólás Aktív témák

  • dptrsk

    addikt

    Dolgozói Flottás Előfizetés:

    Ha egy telefonszámot visszamondok(nincs hűség), de van befizetve előleg amit a 4. számlában írnának jóvá, s a másik telefonszám adott ügyfélszámon megmarad, az előleget azon jóváírják?
    A megszüntetés a 3. számla előtt történne.
    Vagy a megszüntetés után elkészült számlában jóváírják?
    Vagy elvész az előleg?

    Nem tudom, van-e rá lehetőség, hogy visszakérjem a 1,5GB csomag díját, mivel hetente legalább 1x bejelentettem, hogy nincs térerő..??

    Azért szüntetném meg, mert iszonyat gyenge a 3G hálózat, a 1,5GB-s csomagomra a technikai üfsz válasza, ha nem tudom 3G-n használni mert ledobál, használjam GSM-en, az biztos stabil...

    Ezek után a reklamációmra a válasz az volt, hogy a kollega teljesen jó javaslatot adott, s a hálózatban nincs hiba(igaz, hogy itthon 2ből 2 készülék adja ezeket a hibákat...)

    Kérvényeztem, hogy engedélyezzék a 4G-t a csomagban, de azt mondták elég kevés ennek az esélye...

    S ezen készülékek a Telekom hálózatán perfektül működnek...
    Tehát a készülékhiba kizárva!

    A Telenor hálózata pedig Budapesten katasztrófa, nem tudok úgy megtenni 30perc utazást, hogy ne menne el az adathálózat Bp-n pedig csak böngésznék..., egyedül a Próba 500Mb esetén a 4G hálózat volt mindenhol stabil...
    Emellett vannak olyan helyek Budapesten, ahol Telekom full térerő, Telenor nincs hálózat.

Új hozzászólás Aktív témák