Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz tr00p3r #2095 üzenetére

    igen, régiek.
    nekem box spring 4.0 van rust színben.
    először az o wire o5-t néztem én is neten, de a 4.0-nál döntöttem mert ez elegánsabb, felnőttebb. felkell próbálnod mindet.
    én vagy másfél órát simán elszöszömötöltem a boltban és így lett a box spring 4.0, pedig nem is ezt akartam megvenni.
    szóval az egy dolog hogy ezeket nézted most ki, de ott mikor mindet felpróbálod, akkor simán megeshet hogy teljesen másikat fogsz venni :)
    nagyon különbözőek a méretek, a színek, anyagok.
    pl én titán keretet akartam venni eredetileg, de egyszerűen nem volt titán keretesekből olyan ami méretben, formára, vagy színre tetszett volna. így kapásból az a kis mennyiségű titán keret ki is esett sajnos :( ezek után minden c5-öst felvettem, és először azt néztem, hogy melyik nem esik le a fejemről, mert a 80%-a vízfejűekre van tervezve. ezek után maradt x mennyiség, azoknál meg fontos volt a szín. tulajdonképpen pont véletlenül akadtam bele a box spring 4-be, de egyáltalán nem bánom, sőt szerintem a legjobbat vettem amit lehetett, szóval baromi elégedett vagyok vele:) remélem egyszer titánból is lesz ilyen színben, mert a súlykülönbség drámai.
    ja és készülj fel, mert k. drága ha ilyen szemüveget akarsz!

    [Szerkesztve]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák