Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Freddy76 #6389 üzenetére

    Itt most szemet hunyunk az új X-Trans teljesítménye felett ;]
    Amúgy jogos, van már pár olyan mft szenzor, ami megdöbbentő teljesítményre képes... Ami engem még visszatart, az az hogy az oly kissé hanyagolja az evf-es vázakat, és fényerős alapzoom szinte nincs is.

    Tegnap este néztem hogy tamron ultrazoom van nexekre, meg sigma fixek is... ha vki bedobna egy fényerős alapzoomot, már böngészném is a hirdetéseket :DDD. Sigmában bízok, nagyon összekapták magukat mostanában... Meg hogy ezt a Tamron se hagyja szó nélkül ;] Vagy kivárunk Fuji fronton még egy kis áresést, az X-E1 kitobija már megteszi, egy fix(a hatvanas használtan, majd nem lesz drága akkor meg az 56-os 1.4esre cserélem) egy tele és kész is vagyunk. Meglepődtem a mezei tele üvegükön milyen patent, 3,5-4es rekesszel még portrézni is fasza. [link]1, [link]2

    Ha hasonló árban jönne ki a Sony/Fuji mint mft, akkor azért APSC felé billenne nálam a mérleg nyelve.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák