Új hozzászólás Aktív témák

  • skyny

    tag

    Uhh hat nagyon szepen koszonom a rengeteg segitseget mindenkinek!! ;).igy tapasztalatok alapjan konnyebb azert eldonteni mi legyen.Igen tegnap este neztem ki a Nikon D610 .Ez az olajzas micsoda?? Nekem kell olajozni ? Vagy ez valami tipus hiba ??Hasznalt vaz gari nelkul nem tul rizikos ?? :-/
    D6 is egy jo otlet lenne de Nikonal szeretnek maradni es D610 elsore nagyon tetszik es arban is elfogadhato.
    Neztem a D800 at is.sajnos ez mar tul draga nekem egyenlore :(
    Tami vagy Nikkor ? :D
    Valoban megfondolando hiszen baba fotozast es eskuvot szeretnek fotozni.a baba fotozas tobbnyire bent van es lehet hogy keves fenyben tortenik.szoval a fokusz fontos lehet de ha arra gondolok hogy a penzembol jelenleg vagy egy uj D610 jonne ki egy uj tamron 24-70 el.vagy pedig csak egy D610 es mert nem lessz penzem egy uj Nikkor 24-70 re.ketto egyutt huzos ujonan.Mennyire erdemes pl hasznaltan venni Nikkor 24-70 ?? Ez esetleg meg lehet egy alternativa.
    Van egy Nikkor 1.4 50mm fix obi es egy fix 100 mm sigma amivel nagyjabol lehet gazdalkodni csak hat ahogy Gab is irta cserelgetni egyfolytaba nem a legjobb :D

Új hozzászólás Aktív témák