Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz OldJohnny66 #26688 üzenetére

    Most néztem OCclubon az új core-ok tesztjeit, hát, még mindig nem látom a SB előnyeit. 1-2 célzott számítási tesztben kimutatható, játékok alatt gyakorlatilag semmi, az i7-950 ugyanott van, vagy feljebb, főleg OC-vel, de még a 860 is.
    Én még mindig azt gondolom, a topicot látva, hogy mivel X58-tulajok gondolkodnak tömegével a váltáson, nem igazán OFF a SB, és azoknak ide írni róla, akiknek már van, hogy könnyebb legyen dönteni. SB segítség ügyben meg nyilván a másik topicot kell használni. Értelmes emberek között így kellene mennie. :R

    dime27: Ezek szerint te vagy a legmerészebb. :R Hol is van az a SB topic? :F Bár mondjuk holnap lejár (megint) a mobilnetem, nem tudom, mikor leszek később.
    ASRock Fatal1tylapra mindenféle mostani hűtő felmegy. Ja, látom, már ez is volt, ettől az SB-től igazán el kezdett pörögni a topic. :DDD

    BMW001: Nézd csak meg az ASRock felszereltségét és tudását (a bármilyen ma kapható hűtés felszerelhetőségéről nem is szólva, szóval emiatt ne aggódj :) ). Tutira nem kapsz hasonló képességű lapot ennek az árában. Még ha a tuningopicókat nem is számolom, van 6 SATA3 és 6 USB3 csatolója. Ki is gyűjti itt kilóra a vinyókat? :F :DDD
    A P8P67Pro is csak 44k. Viszont a hűtő miatt én maradnék a helyedben ASRock-nál.
    Szerinted, ha mindenki SB-t vesz, akinek X58-a volt, ki fogja megvenni a használt X58 konfigokat? :F (Mármint rajtam kívül, de az csak 1db.) Csak olyanok jöhetnének szóba, akiknek meg nincs rá pénzük, ergo nem lesz jó használt ár.

    AirBooms: Hát, az ember nem annyira szintetikus CPU-tesztekkel játszik, és ha azt látom (lásd fent), hogy játékban semmi előnye a SB-nek (már egy 950-nel szemben), én nem váltanék, az tuti. Bár lehet, hogy én maradok itt nemsokára az egyetlen topiclakó, ráadásul ezzel a géppel. :U :(((

    Cybertrone: Sabertooth-ban csak 8+2 fázis van.

    tomic: Ami nincs, az nem nagyon működhet. Mármint a HT a 2500K-kban.

    Laraxior: Némelyik moderátornak elég 1szerű a gondolkodása, ezt már volt alkalmam tapasztalni, tisztelet a kivételnek.

    AirBooms: Hát, nekem már akadt LinX-hibán 18. körben, szóval korántsem biztos, hogy stabil az a cucc.

    radi8tor1: Ha nem szabvány RAM-ok, a sebességük máris le fog csökkenni 1066MHz-re, mert afölött nem szereti a B-channel.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák