Új hozzászólás Aktív témák

  • slick-adam

    aktív tag

    elnezest a sok "szemetelesert", de elertem azt a pontot fejhallgato ugyben, amit mindenkeppen szerettem volna elkerülni: minel jobban belemegy az ember az informalodasba, annal kevesbe tudja mi a franc legyen, hisz olyan sok jo füles van... (papiron, proba nem lehetseges sajnos... :( ).

    100 euroert nem fogok jobb ar-ertek aranyu fejest talalni, mint az AKG K550, de mint irtam, az egy nagy vödör, muszaj visszaküldenem.

    150-170 euro körül lennenek: Shure SRH840, Beyer DT770 Pro, Sony MDR-1R, ... ezek tetszenek is, de egyik se kiegyensulyozott, pontosabban a Shure-ra nehol irjak, hogy az, de mashol meg epp az ellenkezöjet. szoval ezekrol a modellekrol legalabb annyi negativ, mint pozitiv velemeny talalhato. igy meg nem szivesen rendelnem be barmelyiket is. a tegnap irt Logitech 90 korul lehet nyero lenne, meg akkor is, ha az se a kivant hangzast adna, de azzal kapcsolatban olyan... gagyi erzesem van. nem a marka miatt, hanem hogy noise cancelling-es (opcionalisan), meg hibas peldanyokrol is irnak paran... hmmm.

    mi marad hat? meg feljebb menni arban, meg ha a minoseg nem is aranyosan emelkedik... es persze varakozas, mert össze is kell hozni az összeget...

    szooooval talaltam 4 db fejest, amikrol tulnyomoreszt pozitivak a velemenyek (nyitottak, zartak vegyesen):

    - Sennheiser Momentum (Over-Ear verzio) - 210 euro - ezt jol balanszoltnak mondjak
    - Focal Spirit Professional - 260 euro - na ezt mindenki kiegyensulyozottnak jellemzi

    - Beyerdynamic DT990 Edition - 210 euro - ezt itt irta valaki. feltetelezem ez is szinez kicsit, mint a Beyer-ek altalaban, de lehet, hogy fantasztikus...
    - Sennheiser HD600 - 285 euro - a klasszikus...

    nagyon megköszönnem, ha segitenetek dönteni a negy modell közül. elönyök, hatranyok (olvasott vagy sajat tapasztalat alapjan), ... cel tovabbra is a kiegyensulyozott hangzas, viszont ha KICSIT szinez, DE az összkep(hang) jo, akkor lehet olyan is. :R

    [ Szerkesztve ]

    parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

Új hozzászólás Aktív témák