Új hozzászólás Aktív témák

  • bbkmachine

    aktív tag

    válasz amulet #29962 üzenetére

    7D jó választás, még ennyi év után is megszorítja a 70D-t, sok dologban meg le is körözi azt! Most jó áron mennek, 2hete volt akció is a vázra, 245ezerért kínálták 220V-ban, de még akció nélkül sem drága sztem.
    Az 50 1.8 STM jó választás, nem fogsz csalódni benne (nekem is van egy). 17-50 vs 18-135, itt el kell döntened, hogy mi a fontosabb! Ha az átfogás, akkor a Canon, ha az élesség és a nagy fényerő, akkor a Tamron. A Sigma-nál nem írtad melyik lenne! Az f3.5 vagy az f4-5.6 verzió? Ha az utóbbit nézted ki, akkor lebeszélnélek róla, mert ott van helyette a jóval olcsóbb canon 10-18 STM, ami nagyon szép képeket lő. Én is ezt használom. Zoom-ot írtál, de sztem telére gondoltál. Abban a 70-200 f4 L verhetetlen ár/érték arányban, etalon objektív. Ha nincs rá keret, akkor az 55-250 Canon obit ajánlom, ár/érték arányban az is verhetetlen. Abból érdemes használt verziót nézni, ami nem STM, mert az nagyon olcsó. Persze a képminősége jócskán elmarad a 70-200tól, de ez nem azt jelenti, hogy rossz!

    ferq68: nagyon szívesen!

Új hozzászólás Aktív témák