Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Ú, nagyon hosszan leírtam már korábban a szitut, és már rámírtak hogy kezd unalmassá válni mint a Gyűrűk ura. :) A lényeg, tömören, hogy vettem egy 70d 18-135mm stm obival, és pár hét múlva tünt fel nekem a képeken is, meg a keresőben is a sok pötty! Azt hittem obi, de megtisztítattam és ugyanaz. Érdeklődtem, olvastam, itt is mindenki küdjem vissza. Küldtem fotót, levelet, mindent, az egész pakkot, hogy hiába a szenzortisztítás nem garanciális gond, ez egy vadonatúj gép, stb... le sem tojták, állítólag tisztították, visszaküldték, ugyanaz a helyzet. Na akkor Canon, telefon, panasz, e-mail és ott is panasz. Persze nem jópofizós szöveg! Mint cég írtunk, és tettünk panaszt, mert rendelkezünk jogi képviselettel. Szóval ha nem lépnek az ügyben, akkor lehet jogi útra tereljük. Ez egy közvicc! Ilyen módon égeti magát a Canon, ez baromi nagy csalódás! Ma híbtam őket, még mindig türelmet kérnek... Mondtam, az nincs. Normál esetben már rég ki kellett volna cserélni, de biztos szeretik ha a jó hírnevüket viszi a szél...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák