Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz lajafix #933 üzenetére

    Úgy veszem észre, hogy megragadsz minden alkalmatt arrra,hogy egódat fitogtasd. Teljesen felesleges. Ugyanabba a hibába esel,mint az általad nagyra becsült BKV-s gazdasági ''istenek''.

    1.Nem azt mondtam,hogy adják 5000-ért a bérletet, hanem, hogy nem ártana egy ilyen akciót szervezni, nem pedig a hülye ajtózáró bigyók cseréjével,stb. butítani a népet.

    2.Azt egy szóval sem állítottam,hogy megéri és nyereséges lesz. Mert mint azt már párszor itt leírtam,de a gyengébbek kedvéért úgylátszik ismét le kell, a világon sehol, azaz egyetlen városban sem nyereséges a tömegközlekedés. Elfogadott, hogy más forrásból kell előszedni a szükséges pénz egy vagy nagy részét.

    3.Csupán azt próbáltam érzékeltetni, hogy igencsak jót tenne a BKV megtépázott ''imidszének'' egy ilyen akció. Miközben azt is megnézhetnék,hogy ha olcsóbb lenne a bérlet, akkor mennyivel több ember venné meg. (Mert ha többen megveszik, akkor nem kell annyi ellenőr + nem kell plusz lóvét fizetni az agyoniskolázott félellenőr-biztonsági figurának sem. Már vissza is jött egy kevéske pénzt. És kurvára tisztába lehetne jönni azzal,hogy mennyi pénzt kéne kilobbizni az önkormányzattól.)

    Továbbá itt tenném hozzá, hogy ha az a retkes Bp.-i önkormányzat nem szavazta volna meg,hogy távoktatásos diákkal nem használhatsz bérletet,akkor a szerencsétlen egyetemisták sem lógnának annyian,hanem megvennék. Mert ugye azért távoktatásos vki, hogy a farkát vakarja egész nap,nem pedig azért mert meg kell keresnie a sulira a pénzt és még ennie is kell. :F

    [Szerkesztve]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák