Új hozzászólás Aktív témák

  • etnies

    senior tag

    válasz Winne #97501 üzenetére

    A duke egy huligán motor, azért ajánlottam mert rövid távra megfelel a kényelme(tlensége), amúgy meg minden penge rajta. A 125 cm3 amúgy sem való hosszútávra, egyszer elmentem vele 400 km-t, akkor határoztam el, hogy veszek nagyobbat :)

    A 125 cm3 egy mostoha kategória, kétféle motort tudsz venni:
    1, munkamotort
    2, tanuló és/vagy kölyök motort

    A munkamotorok olcsóbbak, tartósabbak, de kevésbé feszegetik a kategória határát, viszont van belőlük szakajtó.
    A kölyökmotorok otthon nem népszerűek, mert nagyon drágák, itt Londonban meg mindenki azt veszi, mert megteheti és mert a munkamotor ciki. A kölyökmotorok jobbak felszereltségben és általában az A1 kategória határát súrolja a teljesítményük.

    Példák:

    1: CG125, CBF125, YBR125, ANF125 (Innova), stb
    2: Duke 125, YZF R125, Ninja 125

    Ez a kategória nem való utasszállításra. Egyszer-egyszer, városon belül el lehet valaki dobni valahova, de rendszeresen nem, fájdalom lesz, inkább kérsz faszkorbácsot. A te magasságodhoz inkább a munkamotorok valóak. A vara azért nem jó, mert nehéz, 50-60 kg-val nehezebb, mint bármelyik kategória társa.
    A 2T 125 cm3-t is ajánlgatják, nem fér bele az A1-be, általában 30 ló körül vannak, A2 kell hozzá.

    Ha robogó is játszik, akkor lentebb írtam: N-max vagy X-max

    "önmagam hite vagyok magamban"

Új hozzászólás Aktív témák