Új hozzászólás Aktív témák

  • sqpp

    őstag

    Igazatok van bocsesz, olyan 50 körül.. boltot mit ajánlotok? Ha van Pesten felőlem az is jó, Shox-ba megyek majd bőrdzsekiért is... Meg néztem kivehető kevláros farmert is, mert az se árt majd :) Kesztyű meg ráér még úgy vagyok, mármint a jogsihoz kellenek ezek, de kesztyűt azt tudnak adni, azzal no para, csak azért akarok valami alapvető védelmet még. Ezek a sport bőrdzsekik annyira nem pályák nekem :(

    [link]

    Szánalom amúgy, hogy eddig húztam az egészet, de ki a fene tudta, hogy Nógrád megyében ennyire nem lehet egy jogsit elvégezni, mert motor sincs az iskolának?! Elkezdik az jó lenne, ha már lenne.. mondom he? Nem most tanulok? Na mindegy, Pest megyében egyből mondták, hogy nincs gáz, ott a GS500-as... Csoda hogy nem járt le a kresz..

    Tegnap még papírokkal is baj volt, mert elfogathatatlanul kevés adat volt az átiratáson, tiszta vicc, nekem kellett hívnom a városban lévő irodát, hogy kérjék már le az azonosítóm, meg hogy pontosan mikor lett meg a kresz, mert az se volt ám ráírva...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák