Új hozzászólás Aktív témák

  • AllTheBest

    senior tag

    válasz Topiccsendőr #86360 üzenetére

    Majd ha lesz rá lehetőségem, viszem padra, kíváncsi vagyok, hogy tudni fog-e 40-et, mert azzal elégedett lennék :D Túl sok minden nincs, főtengely centíroztatva lett, erősebb hajtókart és tűgörgőt kapott, a henger fel lett polírozva, b-s dugattyút kapott, még 1-szer lehet javítani a hengert. Az összes csapágy ki lett cserélve, légszűrőházon lett kicsit mókolva, hogy több levegőhöz jusson a gép, meg hát ugye a 34-es a karbi ami még lényeg :D Jelenleg gyári kipuffal és technigas végdobbal használom, eléggé visszafogja az érződik rajta, de még így is szépen megy. Csak idén sikerült bejáratnom a hengert, 300km-et azért illik ilyenkor adni még a nicasilos hengernek is adni... nagyjából 1000km van benne, és ami a legmeglepőbb, rövid áttétellel 8 literből 100 km-en megvan ha mondjuk 70%-át az útnak városban teszem meg

    Kuplung az már akkor is eléggé rottyon volt amikor megvettem a gépet, csak most jutottam el odáig, hogy meg tudjam venni az ebc kuplungot rugókkal együtt.
    Olajból már nem emlékszem pontosan, de mintha motul gear 300 lett volna belerakva, azt tudom a blokk már lassan 1 éve összerakva várta, hogy bele tudjam rakni a vázba :D De az is cserélve lesz megint a kuplunggal együtt, hiába van benne csak nagyjából 1000km

    [ Szerkesztve ]

    Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Új hozzászólás Aktív témák