Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Lomha 8V #78877 üzenetére

    Vazze! Nem semmi memóriád van! Lehet, hogy a befejezést nem én írtam, mert akkor már túl voltam 6 év CBX -ezésen, ami elég nagy, és elég léghűtéses. A HD -ra pedig biztosan nem gondoltam még akkor. Soha nem voltam HD -fan. Suzi után 1500 -as Intru volt pár évig, de azon a fék, meg a futómű ... jááájjj. Aztán kijött a VTX1800, az első Power Cruiser. Teszteltem. Ott mentem ki vele előzni, ahol az Intruval már be kellett fejezni a manővert. Ugyanannyiba került, mint a HD. Úgy voltam vele, hogy kipróbálom a HD -t, aztán ha nem jön be, abból még mindíg jobban ki tudok szállni, mint egy VTX -ből. Ráadásul a HD -nál akkor volt egy beszámítós akció, és olyan összeget mondtak az 50 ezret futott Intrura, hogy azonnal ott hagytam. Aztán megkedveltem a HD -t.

    persuader:
    A centírgép pontosan mutatja, hogy hol húz a kerék. Ha ott az ellenkező oldalra húzom a kereket, akkor a súlyt is elhúzom. De, mint említettem, sztem ez teljesen fölösleges túlzás, mert ahol az esztétika számít, ott nem oszt, nem szoroz, hogy hol nehezebb a gumi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák