Új hozzászólás Aktív témák

  • baboss

    őstag

    válasz SirKero #54679 üzenetére

    Én egész egyszerűen oldottam meg.
    Első nekifutásra a telefont használtam (5"-os Samsung Galaxy A5 ) GPS ként.A kormány közepére volt felrögzítve.Idővel rájöttem,hogy nekem kicsi a kijelző,és nagyon le kell néznem ahhoz hogy eligazodjak rajta,és mire visszanézek már elég sok utat megtettem amíg nem láttam az utat.Szóval nekem elég balesetveszélyes volt a használata.
    A megoldás az lett,hogy szem magasságban kell elhelyezni a GPS-t,úgy hogy a perifériás ,látásba még beleessen.
    Még tavaly előfizettem egy TV/internet csomagra,és ajándékba kaptam egy Samsung Galaxy Tab-ot,amit nem használtam.A kijelző baromi nagy,és jól látható.Megoldottam,hogy a motoron használható legyen GPS ként.
    Minden ami kellett hozzá volt otthon.
    Blum fékes kivetőpánt,bútorláb alsó része,valamint egy darab plexi.
    A plexit felmelegítettem és ráhajtottam a Tablet-ra,és a pánttal meg a bútor lábbal rögzítettem a fejidomhoz.
    Itt van egy videó hogy néz ki,és hogy lehet fel illetve leszerelni.A szálterelő plexi alatt még az esőtől is védve van.Nemrég volt letesztelve nappali és éjszakai használattal is.Este a fényerőt le kellett venni mert nagyon erős volt a kijelző fénye.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák