Új hozzászólás Aktív témák

  • -Mosquito-

    őstag

    válasz runner 125 #52130 üzenetére

    Atlanticon fesszabályzó hiba volt 26eft az utólag tönkrementet pedig 3eft-ból megjavították.(NEXUS tulaj vette meg. :) ) Kuplungban egy csapágy adta meg magát a szerviz nem merte szétszedni mert azt hitte a blokk halt meg,én otthon szépen 2eft-os csapágyat beletéve megcsináltam.Vízpumpa folyt,otthon ezt is megcsináltam. Ezüst Burgi ette a Xenon trafokat/izzókat cseréltem párat benne,vizpumpa gumi tömítés csere volt mert néha elcsöppent. Diesel hang miatt cserélve lett az adaptert benne. Grafit Burginál semmi hiba nem volt. Szín/cvt javítás most 280eft. Vara hiba,termosztát letapadt a tengelyén valami kosz miatt. 2év 42-ekm járok. Tankolom,kötelező kopó/fogyó dolgok miatt szervizelem. Tudod,jól miket használtam.:) Nem vitatom a robogónak is meg vannak az előnyei/hátrányai is,ugyan úgy mint egy motornál akár. :) Nexusnak fesszabályzó és vizpumpa hibái vannak,illetve olajpumpa döglik meg ennél a blokkoknál de pl az X9 katasztrófa minden téren. Én úgy látom,hogy minnél öregebb egy motor és a gazda is keveset használja akkor elmaradthatnak a karbantartások is,mert ha nix lóvé gurulni akkor szervizt/karbantartást is elodázhatják egyesek.

    Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

Új hozzászólás Aktív témák