Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz runner 125 #52117 üzenetére

    Tavaly volt egy perec euroringen, utána döntöttem el, hogy átépítem. Már előtte sem mentem sokat közúton. Túra nem érdekel, nincs is rá időm sem, egyedül nem megyek mert unalmas, ketten kényelmetlen, és akkor is csak azt vártam, mikor érünk oda. Tehát nekem az utcai motorozás A-ból B-je jelenti. Hogy mi van közte, nem érdekel. Melóba nem járok 7 km-re motorral, mert minek...bringa és kész. Az utakon sok a hülye, nem lehet meghúzni mert ki tudja melyik bokorban les trafi, és nem akartam a sarcot fizetni a sok idiótának, aki aztán úgyis ellopja, ezért minden út egy kalap szar...mindig azt figyelni, mikor megyek kátyúba...elég volt.
    Most ideiglenesen ki van vonva félévekre és nem fizetek semmit. Pályára kényelmesebb a futó, nem kell fáradtan motorozni utána, előtte meg kipihentebben megy az ember (ha nem szopott másfél órát két motor lekötésével:DDD). Ennyi a sztori. Pályán van élvezet, tudom mérni mennyi fejlődöm, annyit megyek amennyit akarok egy nap, nincs kényszer semmire.

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák