Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    Szerintem egy 250 es valtos motor nagyvarosi gep, es itt Munchen vagy ilyesmire gondolok. Debrecen is nagy , de 300 meterenkent lampa keresztezodes. Kis ccm valtoval egy gepeszkedes allandoan. Varosba kabatolva veged. Sehova nemntudod tenni a cuccod! Varos!!! Kinlodas az elso alkalommal pedig csak egy kilo kenyeret vinnel haza vagy a moziba mennel el. Varosi fo kozlekedesi eszkoznek nem elonyos szerintem. A2 egy jo robesz eltolod vele egy ket szezonra aztan valtas . Nem tudom a tobbiek mennyit hasznaltak munkaba jaros napi kozlekesi eszkoznek a motorjukat, de nem ugyan az, mikor 2-3 nap alatt letol az ember par szazat vagy ezret. Munkagepnek nem a naked vagy csopper motor valo. Probald ki anit csak tudsz. A vezetes folyaman mar lesz tapasztalat kopasz motorrol, es meglatod mikor lecuccolsz mennyi hely kellene. Legalabb egy doboz kell, de az sem er fel egy ules alatti rakterrel. Burgonya pl. Lehet elitelni a robogot, de ezeknek a vasaknak ez a szakteruletuk. De Girlo jol mondja. Ha keves a 125 de sok koltsegbe egy 250 akkor 150 pl honda phanteon. 2 liter cuccolhato, furge, 90 utazoval el van. Es konnyu parkolas pikk pakk .

Új hozzászólás Aktív témák