Új hozzászólás Aktív témák

  • Ma dilisek az emberek, baleset baleset hátán ÉLETVESZÉLY!

    Megtörtént majdnem! Éppen nem nyitottam rá a tagra az ajtót csak óóóóórdítottam vele. 50-el mentem és előttem egy kis ford ment, tartottam tőle a tisztes távot. Majd a másodperc tört része alatt: fék,index balra,kanyar. Én meg vészfékeztem és mivel szinte mögé értem elmenni nem tudtam mögötte hát mentem az ívében ahova ő bekanyarodott, azaz átmentem a másik sávba a járdáig. Na akkor szabadult el a pokol bennem az jó xxxxx xxxx azt, órdítok vele, hogy mi a jó xxxx xxxx csinálsz. És ha hiszeitek ha nem nem vette észre, hogy torkom szakadtából ordítok vele ablakon keresztül. Mondom rányitom az ajtót és megrugdosom, de a papa volt vagy 90 éves. Fel sem fogta mi történt, nem érzékelt semmit. Azt sem értette miért állok ott és őrjöngök. Mondom neki xxxx xxxx és elmentem. Úgy felzaklatott, de úgy!!! Inkább haza is jöttem.
    A vezetőoldali ajtó előtt álltam meg. Ő a kocsibejárójához kanyarodott be és gondolom későn kapcsolt. Páran végignézték a dolgot. Én komolyan majdnem kivettem onnan. :O :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák