Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz vendingo #18540 üzenetére

    Hát a szelephézag fogós kérdés. Két órával számolj, ami 3-6 ezer ft/óra általában (számolj 4-4500 Ft-tal), plusz az anyag (1 lapka egy ezres és ugye ahány szelep annyi kellHET, de általában tudnak csereberélni a benne lévővel - plusz jobb szervizeknél úgy van, hogy nem újat rendelnek hanem van egy használt készletük, ugye az nem romlik meg, és a tiedért cserébe kapsz egy másikat ami jó és fizetsz mondjuk 3-400 ft-ot darabonként).

    Ha kell valami tömítés, akkor is hozzá kell számolni. Bár gyanítom ezt sok helyen leszarják, gyári javítás szerint szelepfedél tömítés és gyertyák körüli tömítés is kéne (kawánál pl.), de ezt nem szokták, csak indokolt esetben vagy ha kéred.

    Karbi rendberakás általában egységáras szokott lenni, talán 10-15k körül mozog pucolással és beállítással. együtt.
    Szóval én kompletten egy 30-ast kalkulálnék csak ezekre. Telóolaj ráérhet...elvileg nekem is lejár a két év áprilisban vagy májusban, de most nem cserélek, úgyis keveset mentem...bár ez tudom nem attól függ. Majd jövőre kompletten első-hátsó.

    Persu:
    "Be kell allitani, mert ez igy nagyon csoves dolog." :DDD :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák