Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz Oppenheimer #144754 üzenetére

    Horvátország, Jadranska Magistrala.
    Országhatártól Karlovacig autópályán mentem, utána pedig: [link]
    Szombati nap: [link] a kép az A pontnál készült.
    Hazafelé: [link], aztán onnan pályán az országhatárig.
    Senj feletti szerpentin nem egy nagy kaland, ellenben a Karlobag feletti igen jó.
    Maga a D8 Senj-tőle felfelé egynek jó, de lefelé sokkal izgibb. Viszont Rijeka és Bosiljevo közt az 501-es és a 3-as út megint csak egészen jóféle (különösen a Delnice-Rijeka szakasz).
    Nem vagyok egy nagy kanyarzsonglőr továbbra sem, de valahogy ezekbe a kanyarokba sokkal bátrabban megyek be, mert nem kell attól félni, hogy random helyen bucka, felmarás vagy gödör lesz előtted az ív közepén...

    Ha valaki először menne, most friss tapasztalatok alapján azt mondanám, hogy Senj-nél le kell menni a tengerhez, aztán irány lefelé, amíg az idő engedi. Senj-Karlobag rész is jó, de Karlobag után nagyon élveztem, szinte a vízparton megy az út. Aki jobban bírja az autopályát, akár messzebb is mehet rajta, de a 690-el ez is sok volt :D Sajnos csak ez a 3 napom volt, maradtam volna még, hibátlan körülmények voltak most hála égnek. 972 km lett így is a vége, az ilyen egy délutános, meg 5-6 órás motorozások után ez se volt kevés :N De legalább van miért menni jövőre is.

    Nagyon sok motoros volt amúgy. Ott is szinte ciki már, ha nem Nagy BMW-vel vagy Multistrada-val mész. V-Strom volt még sok, meg a Pan European és a különböző Harley-k tünetek fel. Volt több magyar csorda (értsd: 15-20-30 motoros), gondolom vezetett túrákkal. Hát nekik még a köszönés se mindig ment, amikor megálltunk ugyanott...

    pepucs
    Nagyon kell nézni az időjárást, mert arrafelé ha beindul a Bora szél, az tud csúnya lenni...

    [ Szerkesztve ]

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák