Új hozzászólás Aktív témák

  • teleahocipöm

    senior tag

    válasz Topiccsendőr #144198 üzenetére

    Pontatlan voltam, vannak alkatrészek, amiket azért lehet kapni, de vannak alkatrészek amiket már nem és fontos lehet. Többnyire oem.parts oladalán szoktam nézelődni, vagy csak rákeresek a neten. A hahun most megnézem az endurokkat, az XT 125 höz már hengerfej-henger, olajszivattyú, első teleszkóp sincs, ha nézem a DT 125-t 2005-höz nincs power, itt sincs első telo. gyújtás, cdi, de ha megnézem a HUSQVARNA WR 125-t ott még rosszabb a helyzet, szóval lehet szívni, elég bizonytalan vagyok, hogy meg szabad-e venni. Még régebbi tipusok meg talán még rosszabb helyzetben vannak alkatrészügyileg. Nyilván aki jobban benne van a témában tudja hol kell keresni és lehet találni fog.

    Milyen endurózás? Lehet nevetséges leszek, de az extrém endurózás érdekel, de kezdéshez az alapok megtanulásához egy kisebb rendszámos motorelég lenne és célszerűbb, mert nem tudom szállítani. Használt esetén 1 milla fölé nem szívesen mennék, (bár a Freeride tetszik,) Állítólag gyengébb motor jobb tanuláshoz így 30 ló alatt elég. Egy fontos kitétel az önindító léte :)

Új hozzászólás Aktív témák