Új hozzászólás Aktív témák

  • etnies

    senior tag

    Régen jártam erre, de most felmerült egy kérdés: kéne új kupak, ezúttal mélyebbre tudok nyúlni a zsebbe, szóval a kérdés: Arai vagy Shoei?

    Véletlenül a fejemre került egy Arai Quantic (Louis azt küldött egy Daytona csizma helyett, végül megoldódott a csere :U ), de nagyon lenyűgözött a kidolgozása és olyat tapasztaltam, amit még soha: elfért a fülem a sisakban (kicsit Dumbo vagyok).
    Tetszett a plexi tetején található kis nyílások és hogy az intercom előkészítés az arcpárnában van, nem a héjban.
    Ami elbizonytalanított, hogy ezekben nincsen beépített napszemüveg, tehát még egy rakat pénzért kell venni extra, külső szemüveget. Ez azt jelenti, hogy ha nagyon vadászom az akciókat, akkor kb 400-600 Font-ért lehet ilyen kupak rajtam.

    Ehhez képest ott van a Shoei, ami szintén japán, de van benne szemüveg már gyárilag. Shoei-ban az zavar, hogy van előkészítés a saját intercomjának, ami miatt nehézkesebb felrakni az én teljesen bevált Interphone-m.

    Szóval, van köztetek Arai vagy Shoei tulaj, ha igen, mi a véleménye a bukósisakjáról? Válaszokat köszi!

    Ami szempont egyébként:
    1, napi közlekedésre és túrázni kell
    2, tehát kell napszemüveg és Pinlock
    3, és intercom
    4, és D-gyűrű (mert szerintem ez a legkényelmesebb és legbiztonságosabb zár)

    [ Szerkesztve ]

    "önmagam hite vagyok magamban"

Új hozzászólás Aktív témák