Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz runner 125 #127935 üzenetére

    én azt hittem a sportmotornál az a lényeg, hogy hogy megy, nem az, hogy milyen a hengerelrendezése 'O.o'
    Pl. a Kawasaki-nak is van valami 300-as sportmotorja - legalábbis eddig úgy tudtam. Nyilván nem a Hungaroringre való, de simán elhiszem, hogy a kicsi pályákon R1-eket lehet vele előzni, ahogy mi is minden nagyvasat megelőztünk az 50-es robogóval Kecskeméten a gokart(!) pályán. Igen, tudom, az gokart, és nem motor pálya, de gondolom a lényeg átmegy. Biztos vagyok benne, hogy ennek a kategóriának is található még idehaza is megfelelő pálya, vagy nem?

    (#127936) Lomha 8V
    "Jelenleg Magyarországon csak a Harley - Davidson árul komoly vasakat"
    Fel is néztem gyorsan a HD oldalára, hogy megnézzem mik azok a kizárlógak általuk árult komoly vasak! ;] Kicsit le is döbbentem. Ezek felvettek valami hippstert marketingesnek? :FAszonygya "ezt figyeld" ! :DDD Vagy az a Street Bob a komoly?

    De igazad van, a HD csinált végre komoly motort! Van elektromos vasuk! Bevallom, nekem tetszik! Már nem a motor, hanem, hogy van! :C
    De a kedvenc kategóriám (nem az egyetlen, de nekem kedven :P ) is megtalálható! Ráadásul hasonló adatokkal, mint az én motorom: 1200cm3, és 150LE! Király, de tényleg! Nagyon kipróbálnám! A kinézeten lehet persze vitatkozni, de hát ízlések, és pofonok. Mondjuk nem tudom, hogy valójában hogy néz ki, mert rögtön a főoldalon az fogad, hogy "A képen a prototípus látható. A gyártási modell jellemzői változhatnak. Még nem megvásárolható." stb. Mondjuk itt legalább nem azt írják, hogy ezt figyeljem...
    Szóval lehet, hogy csak itt vannak komoly vasak, de a honlap nálam a komolytalan kategória...

    Az árakban sajnos teljesen igazad van. Ez mostanában tök általános, hogy nem adnak meg árat, hogy kattints, és beszerezzék az adataid, hogy bombázhassanak reklámokkal. Pl. KTM/BMW árak miatt anno mindig a FullGas oldalára jártam, mert ott nem titok. De az is listaár, a valós árat általában a használtautó.huról nézem, mert ott a kereskedők már rögtön kedvezménnyel együtt hirdetnek... :U

    szerk.:
    remélem a baráti csipkelődést még ilyen esős reggelen sem érti félre senki egy hangsúlytalan kommentben... :R

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák