Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz Geresics #124915 üzenetére

    A kettő össze kevered sztem.
    "Dehogynem! Egyértelműen vezetéstechnikai hiba! Tréningre járt volna, simán elkerülhette volna!"
    Erre reagáltam.
    lehet több képzésen volt mint te?
    A lényege a mondandómnak.
    A képzés sem ment meg, ha nem marad időd. Ez matek.
    A képzett Isteni Markez is el tudott esni, és alig bír felépűlni.
    Hibásnak tartom, ha a képzést úgy állítják be, hogy attól mindent is meg lehet oldani.
    Tény és számok igazolják, hogy jelentősen nő a biztonságos motorozás, és a képzéssel lehet a kockázatot jelentősen csökkenteni. És sokkal nagyobb hangsúlyt kell fektetni rá.

    Szerintem akkor van értéke a képzésnek ha saját korlátit nem lép át az ember.
    Tanulhatsz bármit, ha a rendelkezésre álló idő kevesebb mint amit maga az alany képes feldolgozni. Vagy ilyenről nincs szó a képzésen?

    ( A Dodor féle képzés pont ezért nem tetszik, mert folyamatosan azt szajkózza, hogy gyorsabban és biztonságosabban, magabiztosabban tudsz motorozni a képzés után. Nah szerintem a kettő, közúti motorozásánál erősen ellentmondásos.A magabiztosságra szükség van. )

    "Valószínüleg én is a szerencsének köszönhetem csak, hogy több necces szitut a tanultak begyakorlását követően, ahhoz kísértetiesen hasonló módon úsztam meg! "
    Nem csak annak, de fogadd el, hogy nélkülözhetetlen. :)

    Az eset megtörtént. Nem tudjuk meg miért így történt. Nem tudjuk hány éves,milyen reflexei voltak, mi járt a fejében, volt e alkohol vagy más tudatmódosító a vérében, akár előző napról.
    Csörgött a telefon a belső zsebbe, vagy vakított a nap?
    Nekem az az 5mp kiesés ami hiányzik. Csak 20km/h lassít a kanyarba, akkor más a befejezés.

Új hozzászólás Aktív témák