Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocee

    senior tag

    Üdv!

    kérdés: szelephézag nem megfelelő mérete okozhat e olyan jelenséget, hogy gázadás után a fordulat kicsit fennmarad majd lassan visszaesik alapjáratra magától. bowden nem szorul. a 450es krosszom csinálja ezt, azt gondoltam digitálisan megoldották, hogy ugratásnál ha el is engedem a gázt ne essen be a fordulat azonnal hogy ne essen orra a motor, nyilván az elektronika nem tudja hogy ugratok, nem is erről van szó, csak viszonylag gyorsan visszaesik a fordulat így ezt nem tekintettem hibának, a motor injektoros egyébként viszont most szereltem(inkább csak helyrehoztam egy kismotort, mert belerohadt a benzin... stb) miután beindult ugyan ez a jelenség, mint az enyém él, hogy gázra lassan esik vissza a fordulat, vagy egy pillanatra fennmarad majd elkezd esni, ez egy karburátoros motor, mivel teljesen át kell néznem így ránéztem egyelőre a szelephézagra, mérni még nem tudtam mert a mérőm nem fér be oda, de kézzel mozgatva nincs szelephézag, ezért merült fel hogy lehet az enyémbe is állítani kellene. másra egyelőre nem gondoltam mert a 450esbe tiszta az üanyag rendszer szóval ott nem lehet dugulás probléma.
    szóval mi okozhat fennmaradó, majd lassan visszaeső fordulatot?

    Mr.Brightside

Új hozzászólás Aktív témák