Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz vlevi #101580 üzenetére

    Semmit nem jelent. Én egy régi motorban sokkal jobban bízok, mint a maiakban. Nem is maga a megbízhatóság a probléma, hanem a mi van ha. Azaz egy mai motort , ha betérdel, hívsz egy trélert, elviteted a szerelőhöz (ha van arrafelé éppenséggel) ami mindkettő egy vagyon külföldön. Simsonokkal majd minden évben lemennek az Adriára. És nem az első tengerparti faluba. :D. Egy szimón szinte bármit meg tudsz helyben csinálni, főleg, ha többen vagytok és mindenki vitt valamit magával hozzá. :D. Ez olyan, mint régebben a szoci autók. :D. Van olyan ismerősöm, akinek láttam a képet. Ott ül az MZ-n az Eiffel torony tövében. Nem ért oda két nap alatt, de még két héz alatt sem. :D. NDK-ban felújították neki fullra, amikor meghallották, hogy honnan jött. Ott éppen volt neki valami kis baja. Ha Albániában megadja magát a komoly mocid, nagy szarban vagy. Nincs minden faluban márkaszerviz. :D. Régen is voltak bátor emberek. Én a '99-es Puntómmal két évig jártam franciába. A szerelőnél nem hitték el, amikor mondta, hogy azzal a kocsival milyen messze el mernek menni. Soha nem hagyott ott.. Ellenben az új mikrobuszunk 6k km után Frankentálnál megállt. Vasárnap délután kettőkor. Két napig ott álltunk. :( Egy szimó komplett gyújtás elfér a zsebedben. Akár kettő is. :D. Elmegy akku nélkül is. (amelyik olyan) Gyűrüzni az út mellett egy kv közben meg tudod csinálni. De soha többet nem mennék el ilyen messzire ilyen motorral. :D. Még én sem.

Új hozzászólás Aktív témák