Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz #16939776 #51311 üzenetére

    Köszönöm a javaslatot, éltem vele. Oli-tól sikerült beszerezni egyet. :R

    Két észrevételem lenne:

    A drive-rekesz 4 férőhelye miatt nem bírom bepaszírozni a moduláris táp kábeleit. Vagyis be lehetne, de nem szeretem az ilyen vagy letörik vagy nem megoldásokat, túl feszes.

    Erre jól sejtem két lehetőségem lesz: átalakítom az eredetit / melóban gépműhelyben gyártatok újat?
    Vagy lehet hozzá venni ilyen kiegészítőt?

    Másik, hogy a felső drive-tartó lemez (CPU felett) oké, hogy fogadja a 2,5" HDD-met, de tápkábelt abba bele nem ugod csak ha kiemeled még valamivel/valahogyan a drive-ot. Itt valamit én rontottam el, vagy ez tényleg ennyire nem átgondolt?

    Egyébként okés, kezdem megszeretni, a szellőssége már meggyőzött, az ISK-ban szerelni... de hát valamit valamiért. Még a két kék ledet fogom délután cserélni, aztán rendben is van.

    Ja igen, egy corsair sf450 tápot vettem hozzá 7év garival. Ilyen moduláris kábeleket van aki gyárt?
    Nem azért mert ne tudnám én megcsinálni, csak idő szűkébe leszek, február közepétől.

    A táp hatásfoka egyébként eléggé rendben van, gyakorlatilag az Antecben lévővel majdnem pariban van (csakhogy az Antec 20 ill 70%-on van tekerve).
    Idle esetén van minimális különbség, az antec 18W míg a corsair 20W, de ennyi. Ezt meg azért a szélesebbkörű használhatóság oltárán le tudom nyelni.

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák