Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergi

    aktív tag

    válasz xtevo #15186 üzenetére

    Igen, nagy dilemma után végül is azt vettem meg és azt kell, hogy mondjam nem bántam meg. Nagyon szép igényes, igazán mutatós, átgondolt házikó, minőségi anyagokból. Mondjuk ezért meg is kérik az árát a többihez képest, de jól szerelhető és simán elfért benne a Asus 7870-es videókártya is 160mm-es hosszúságú táp mellett is. Nálam nem az volt a cél, hogy lehetőleg minél kisebb házba zsúfoljam be a gépet és szerettem volna ha úgy adódik azért aránylag kényelmesen lehessen szerelni és mivel nem moduláris a tápom, ennek a vezetékei is jól elférjenek és ne akadályozzák a levegő áramlását és ez ennél a háznál mind teljesült. :K
    A hűtése nagyon jó (bár még nincs nyár). Ami viszont először furcsa volt, hogy hangos volt valamelyik venti és mivel itt van mellettem az asztalomon, egy idő után zavarni kezdett. Aztán később rájöttem, hogy az okozta a gondot, hogy a hátsó ventit az alaplapra kötöttem és az nem tudta megfelelően leszabályozni, de amint visszakötöttem a ház ventiszabályzójára (hátul van egy háromállású kapcsolója) teljesen elnémult. :C
    Szóval ha most kéne miniITX házikót vennem, még egyszer megvenném az tuti.
    Remélem tudtam segíteni a döntésben. :B

Új hozzászólás Aktív témák